Runy to pojęcie, które dla wielu osób brzmi nieco enigmatycznie. Tymczasem runy to nic innego jak najstarsze pismo europejskie. Istnieje pewna legenda mówiąca o tym jakoby runy były darem od boga Odyna. Określenie „runa” bywa utożsamiane z tajemnicą czy sekretem. Wykorzystując alfabet runiczny, każdy z nas może odkryć magię wynikającą z tych tajemnych znaków. Aby móc właściwie odczytać znaki runiczne, należy jednak posiadać pewną wiedzę. Na szczęście mogą nas w nią wyposażyć specjalistyczne książki na temat run magicznych.

Jakie książki o runach?

Alla Alicja Chrzanowska „Jak stosować runy na co dzień?”

Nie od dziś wiadomo, że każdemu z nas zależy na szczęściu osobistym, choć każdy z nas pojmuje je nieco inaczej. Runy magiczne mogą nam pomóc w zrozumieniu naszych pragnień czy myśli. Dzięki nim możemy na nowo odkryć siebie. Aby dowiedzieć się tego jak runy mogą pomóc nam na co dzień, dobrze jest przeczytać książkę zatytułowaną „Jak stosować runy na co dzień?”. Książka ta jest autorstwa Alli Alicji Chrzanowskiej, która może poszczycić się głęboką znajomością tradycji runicznej. Pozycja ta wyposaży nas w wiedzę niezbędną do tego, byśmy mogli czerpać na co dzień z dobrodziejstwa run. Dowiemy się również, co runy mogą nam dać. Autorka udowadnia, że magiczne znaki pozwolą nam osiągnąć pełniejsze zrozumienie naszych potrzeb. Na tym jednak nie koniec. Dzięki runom posiądziemy bowiem wiedzę odnośnie tego jak owe potrzeby realizować. Dzięki lekturze książki odkryjemy również symbolikę poszczególnych run, bo trzeba mieć na uwadze to, że każda z nich jest inna.

Igor Warnenck „Świat run”

Kolejną pozycją specjalistyczną, po którą powinni sięgnąć miłośnicy run jest bez wątpienia „Świat run”. Igor Warnenck, który jest autorem książki, wprowadzi nas w świat runicznej magii. Dzięki wnikliwej lekturze tej pozycji dowiemy się czym są runy i co powinien wiedzieć o nich każdy, kto chce korzystać z ich dobrodziejstwa. Dowiemy się również w jaki sposób dzięki runom możemy posiąść wiedzę na temat przemijania, które jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. „Świat run” wyposaży nas również w umiejętności praktyczne. Można bowiem wykorzystać alfabet runiczny do zapisania imienia swojego lub swojej drugiej połówki.

Jaka książka o runach magicznych może być jeszcze godna uwagi?

Ewa Kulejewska „Runy praktyczne i skuteczne”

Jak już zostało wspomniane powyżej, literatura traktująca o runach magicznych może nam pomóc w zdobyciu potrzebnej wiedzy na temat tych tajemnych znaków. Oprócz książek: „Jak stosować runy na co dzień?” oraz „Świat run”, warto wyposażyć się w książkę zatytułowaną „Runy praktyczne i skuteczne”. Autorem tej książki jest Ewa Kulejewska, która posiada ogromne doświadczenie we wróżbiarstwie i pomogła już wielu osobom. Dzięki lekturze wspomnianej książki dowiemy się w jaki sposób dzięki runom możemy rozwiązać nurtujące nas na co dzień problemy. Nauczymy się również cierpliwości, która jest niezbędna do tego, aby runy magiczne pozytywnie wpłynęły na nasze życie. Książka ta jest dostosowana do potrzeb osób, które dopiero co poznają świat run i chcą dowiedzieć się czegoś więcej o alfabecie runicznym. W książce znajdziemy przydatną instrukcję, która krok po kroku wprowadzi nas w temat.

Zachęcamy również do zapoznania się z filmem: