Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w edycji 2012 Rankingu Sklepów Ceneo zajęliśmy 4 miejsce w kategorii Multimedia. Dziękujemy bardzo za Państwa opinie!

Ranking objęty patronatem przez serwis Bankier.pl, tygodnik Wprost, portal Interia.p

 

RZUTOWANIE PROSTOKĄTNE. WIDOKI ĆWICZENIA I ZADANIA RYSUNKOWE Z ROZWIĄZANIAMI

RZUTOWANIE PROSTOKĄTNE. WIDOKI ĆWICZENIA I ZADANIA RYSUNKOWE Z ROZWIĄZANIAMI

Lesław Giełdowski 8302069035, Oprawa miękka, format 21,0x29,7 cm, 112 stron Wydawca: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Książka pomocnicza dla uczniów klas I i II szkół zasadniczych wszystkich zawodów oraz klas I i II techników mechanicznych wszystkich specjalności. Polecanamy ją także uczniom liceów profilowanych i ogólnokształcących. Publikacja może być cenną pomocą dla nauczycieli rysunku technicznego i rysunku zawodowego oraz dla studentów wydziałów technicznych.

To pierwsza pozycja z serii `Ćwiczenia i zadania rysunkowe z rozwiązaniami`. Zadania obejmują tematykę: rzutów punktu, prostej, figur płaskich, wielościanów i brył obrotowych; aksonometrii prostokątnej, rzutowania na 6 i 3 rzutnie, rzutowania w niezbędnej liczbie rzutów, przedstawiania przedmiotów w widokach.

Zawiera prawie 130 zadań o różnym stopniu trudności. Większość z nich jest opatrzona rysunkami poglądowymi ułatwiającymi kojarzenie wyglądu przedmiotu przedstawionego za pomocą rzutów. Podano rozwiązania wszystkich zadań i ćwiczeń, wyróżnione drukiem na kolorowym papierze.

Książka: RZUTOWANIE PROSTOKĄTNE. WIDOKI ĆWICZENIA I ZADANIA RYSUNKOWE Z ROZWIĄZANIAMI

Tytuł aktualnie niedostępny Zapraszamy do kontaktu w celu informacji o przyszłej dostępności towaru:

wyślij Wróć
OSOBY, KTÓRE PRZEGLĄDAŁY RZUTOWANIE PROSTOKĄTNE. WIDOKI ĆWICZENIA I ZADANIA RYSUNKOWE Z ROZWIĄZANIAMI , PRZEGLĄDAŁY RÓWNIEŻ PONIŻSZE KSIĄŻKI