Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w edycji 2012 Rankingu Sklepów Ceneo zajęliśmy 4 miejsce w kategorii Multimedia. Dziękujemy bardzo za Państwa opinie!

Ranking objęty patronatem przez serwis Bankier.pl, tygodnik Wprost, portal Interia.p

 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE KL. 5-6 SP PODRĘCZNIK. WĘDRUJĄC KU DOROSŁOŚCI

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE KL. 5-6 SP PODRĘCZNIK. WĘDRUJĄC KU DOROSŁOŚCI

Teresa Król 9788373230002, Oprawa miękka, format 15,5x23 cm, 72 strony Wydawca: Rubikon

Podręcznik rozpoczynają rozważania: Czym jest rodzina? Dlaczego istnieje? Komu jestem potrzebny? by w ostatecznej konkluzji dojść do oczywistego wniosku „a jednak tylko ona”.

Pierwsze rozdziały podkreślają istotę więzi uczuciowych, która stanowi budulec trwałej rodziny. Autorzy uzmysławiają niezauważalny fakt, że w rodzinie wszyscy służą sobie nawzajem. Wszystkie prace, działania mają sens, jeśli są czynione w atmosferze życzliwości, bo „miłość mnoży się, gdy się ją dzieli z innymi”.

Autorzy zachęcają uczniów, by włączyli się w to rodzinne dawanie i dołożyli nieco trudu, aby zwykłe dni i te świąteczne miały właściwą atmosferę.

Rozdziały o fizjologii okresu dojrzewania, higienie i intymności są potraktowane z dużą delikatnością i „ciepłem” przekazu. Nie brakuje także fragmentów poezji i rysunkowych żartów, co czyni ten podręcznik lekkim i przyjaznym.

Książka: WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE KL. 5-6 SP PODRĘCZNIK. WĘDRUJĄC KU DOROSŁOŚCI

Tytuł aktualnie niedostępny Zapraszamy do kontaktu w celu informacji o przyszłej dostępności towaru:

wyślij Wróć
OSOBY, KTÓRE PRZEGLĄDAŁY WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE KL. 5-6 SP PODRĘCZNIK. WĘDRUJĄC KU DOROSŁOŚCI, PRZEGLĄDAŁY RÓWNIEŻ PONIŻSZE KSIĄŻKI